Oferujemy wynajem aut w OMEGA Car24:

  • Nie posiadasz auta, a potrzebujesz środka transportu na kilka dni?
  • Twój samochód jest w warsztacie?
  • Jesteś w podróży służbowej?
  • Wybierasz się na wycieczkę objazdową?
Zadzwoń 668 805 692
Poznaj warunki i zarezerwuj pojazd już dziś!
Rezerwuj AUTO Online Rezerwuj AUTO Online

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Miałeś wypadek i Twój samochód został uszkodzony? Skorzystaj z auta zastępczego z OC sprawcy szkody. Za nic nie płacisz! Wszystkie koszty pokrywa Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy wypadku… Dowiedz się więcej

Warunki wynajmu:

Czas rzeczywisty naprawy. Czas rzeczywisty naprawy.
Zwrot kosztów za wynajem pojazdu zastępczego należy się za czas rzeczywisty naprawy, czyli za okres, w którym poszkodowany faktycznie w związku z naprawą nie był w stanie używać własnego samochodu wliczając w to czas oczekiwania na części i naprawę.
Terminy / długość wynajmu. Terminy / długość wynajmu.
W przypadku, kiedy samochód nie nadaje się do naprawy, klient może wynajmować auto na koszt ubezpieczyciela do czasu zakupu nowego, jednakże nie dłużej niż do czasu wypłaty odszkodowania.
Limity ubezpieczyciela. Limity ubezpieczyciela.
Ubezpieczyciel nie może narzucać limitów dotyczących: – firmy oferującej auto zastępcze – wysokości stawek wynajmu – ilości kilometrów, które kierowca może przejechać wynajętym samochodem – czasu korzystania z pojazdu (jeśli są zachowane warunki polisy.
Limity ubezpieczyciela. Limity ubezpieczyciela.
Auto zastępcze musi być wybrane spośród samochodów o podobnej klasie, jak auto uszkodzone w wypadku.
Sytuacje wykluczające możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy: Sytuacje wykluczające możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy:
– poszkodowany „sporadycznie” korzystał ze swojego zniszczonego pojazdu – poszkodowany dysponuje drugim autem, którym może jeździć.
Sytuacje wykluczające możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy: Sytuacje wykluczające możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy:
Do podpisania umowy cesji konieczne jest zgłoszenie szkody mechanicznej ubezpieczycielowi w terminie 7 dni od daty zdarzenia, wraz z oświadczeniem o chęci skorzystania z auta zastępczego.

Skorzystaj z oferty wynajmu samochodu!

Oferujemy sprawne technicznie, zatankowane i czyste auta. Pomożemy również dopełnić wszelkich formalności… Dowiedz się więcej