★★★★★
31.12.2022
Krzysztof z Białegostoku
Rok temu trafiłem do szpitala w Białymstoku w związku z moją cukrzycą. Lekarze błędnie ocenili mój stan poziomu cukru we krwi, czego efektem było przedawkowanie insuliny i doprowadzenie do hipoglikemii. Lekarz prowadzący wypierał się wszystkiego lecz mecenas z Omegi pomógł mi w walce z lekarzem i szczęśliwie wygraliśmy. Mam nadzieje, że nikt nie będzie musiał przechodzić przez to co ja. Z całego serce mego polecam wam rzetelnych mecenasów z Omegi. Z poważaniem Krzysztof K.

★★★★★
10.11.2022
Zofia z Krakowa
Kancelaria prowadziła moją sprawę o odszkodowanie. wprawdzie długo się toczyła ale niestety z powodów Covida. Sama uzyskałam bardzo mało, natomiast prawnik pomógł mi i dostałam bardzo dużo. W trakcie sprawy miałam olbrzymie problemy finansowe, Kancelaria zaproponowała mi zaliczkę aby pomóc, którą przyjęłam i nie żałuję. Pracownicy zawsze mili i uśmiechnięci.

★★★★★
12.09.2022
Anna z Warszawy
W porze zimowej miałam straszny wypadek, chodnik był jak lodowisko! Długo dochodziłam do siebie, koleżanka poleciła mi usługi Kancelarii Omega. W ciągu niecałego roku uzyskali dla mnie duże odszkodowanie. Świetny kontakt z prawnikiem, młody i zgrany zespół, szukają różnych opcji, aby uzyskać jak najwięcej. Dzięki temu mogła w spokoju dokończyć rehabilitację gdyż wszystko zrobili za mnie! Polecam!

★★★★★
02.09.2022
Radosław, Piła
Miałem wypadek w marcu 2021 roku, zostałem potrącony przez samochód. Firmę polecił mi znajomy. Skontaktowałam się z infolinią i przysłali do domu swojego agenta, który wyjaśnił mi cały proces załatwienia sprawy. Informowali mnie o każdej wykonanej czynności w sprawie. Po kilku miesiącach sprawa trafiła do sądu. Nie musiałem pokrywać żadnych kosztów sądowych – wszystko pokryła kancelaria, a później rozliczyła koszty i pobrała ustaloną prowizję za wykonane czynności.

★★★★★
15.08.2022
Karolina z Warszawy
Kancelaria godna polecenia! Dziękuję za pomoc agenta, który pomógł w wypełnieniu i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz prawnikowi, który zajął się prowadzeniem sprawy i uzyskał godne zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć bliskiej mi osoby.
Jestem zadowolona z obsługi i efektu końcowego.

★★★★★
05.07.2022
Ada z Warszawy
W 2020 roku zostałam pogryziona przez psa. Zgłosiłam się po pomoc do kancelarii prawnej Omega w uzyskaniu zadośćuczynienia. Sprawą zajęto się bezzwłocznie. Wynik końcowy bardzo mnie usatysfakcjonował. Polecam z całego serca

★★★★★
30.04.2022
Krzysztof, Janów Podlaski
Miałem wypadek w gospodarstwie rolnym, firma Omega uzyskała dla mnie pieniądze. Dużo więcej niż myślałem. Polecam ich usługi!

★★★★★
11.02.2022
Jurek ze Stalowej Woli
Sprawnie, rzetelnie i sprawiedliwie została udzielona mi pomoc z odszkodowaniem. Mecenas zawsze do mnie dzwonił, kiedy były prowadzone jakieś dalsze rzeczy. Z całego serca polecam, bo obsługa i kontakt jest na wysokim poziomie.

★★★★★
06.02.2022
Kamil z Białegostoku
Około 2 lata temu miałem ciężki wypadek w pracy, straciłem chęci do walki po tym jak Pracodawca mnie od razu zwolnił. Długo dochodziłem do siebie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Znalazłem reklamę Kancelarii na Facebooku. Po długich rozmowach z prawnikami, podjąłem decyzje o współpracy, chodź bałem się, że przez to, były pracodawca może zniszczyć mi opinie u innych. Kancelaria sprawnie poprowadziła sprawę, otrzymałem pieniądze oraz rentę. Dodatkowo pracodawca mnie na koniec rozprawy przeprosił!

★★★★★
31.01.2022
Beata,Lublin
Dziękuję pracownikom za fachowe poprowadzenie sprawy po śmierci córki. Sami nie byliśmy w stanie załatwić wszystkich formalności oraz walczyć w Sądzie. Raz jeszcze dziękuję za wsparcie i pomoc!

★★★★★
24.08.2021
Wojciech z Warszawy
Będąc na stacji kolejowej, przejeżdżający pociąg zatrąbił tym samym wystraszył pracownika który malował ściany na drabinie obok mnie. Wiadro z farbą spadło mi na głowę przy okazji oblewają całego mnie farbą. Doznałem wstrząśnienia mózgu, rozbicia czaszki oraz uderzając nieprzytomnym o ziemię złamałem nos. W szpitalu leżałem 2 tygodnie. Znalazłem Kancelarie Omega w internecie i od razu zadzwoniłem. Dowiedziałem się, że mogę walczyć o zadośćuczynienie. Nie ukrywam, że na tamten czas bardzo potrzebowałem pieniędzy bo nie mogłem pracować przez ten wypadek. Mecenas o wszystkim mnie poinformował i po 3 dniach zaczęliśmy działać. Cała sprawa szybko i sprawnie przebiegła, a ja otrzymałem bardzo satysfakcjonujące odszkodowanie. Dzięki Omedze nie martwiłem się o całą sprawę oraz o dalsze normalne życie. Jeśli macie problem dzwońcie do Omegi.

★★★★★
18.08.2021
Marek ze Starachowic
Witam!
Korzystałem z usług ich przedstawiciela w Starachowicach. Pełen profesjonalizm, sprawa załatwiona w 2,5 miesiąca, samemu próbowałem odzyskać odszkodowanie, jednak mnie zbywano, oddałem to w ręce Kancelarii i odzyskano dla mnie spore pieniądze

★★★★★
12.12.2020
Michał z Łosic
Witam serdecznie
Z domu do pracy mam jakieś 300 metrów, więc zawsze do pracy robię sobie krótki spacer. Pewnego dnia moja droga którą chodzę od ponad 5 lat była w remoncie. Panowie budowlańcy zrobili poboczne ścieżki, żeby było można normalnie przejść. Akurat podczas tego remontu również wymieniali lampy które oświetlały cały chodnik i drogę. Wracając późną porą z pracy, wpadłem do wykopanej dziury, która nie była jakkolwiek zabezpieczona, nie było znaków czy też taśmy. Złamałem nogę z potrójnym przemieszczeniem. W szpitalu spędziłem prawie miesiąc oraz pół roku miałem rehabilitacje. Zostałem odcięty od mojego źródła dochodu i mieliśmy problemy finansowe. Postanowiłem, że nie zostawię tak tej sprawy i postanowiłem skontaktować się z mecenasami z Omegi i nie ukrywam, że nikt nigdy mnie tak profesjonalnie nie obsłużył, od razu zaproponowali mi prowadzenie sprawy i tego samego dnia już miałem przeanalizowane dokumenty i zaczęliśmy działać. Gdyby nie Ci wspaniali ludzie byłbym dalej bez pieniędzy i możliwe, że bez domu. Z całego serca polecam profesjonalistów z Omegi.

★★★★★
24.11.2020
Marcin z Katowic
Walczyłem długo sam o uzyskanie odszkodowania od szpitala, który zrobił mi olbrzymią krzywdę. Potem poszedłem do firmy odszkodowawczej, kazali mi płacić, co chwile za każde pismo. Potem zero wyników i cisza. Przeszedłem od nich do Kancelarii Omega. Po miesiącu otrzymałem już pierwszą kwotę odszkodowania. Prawnik zalecił wejście na drogę sądową, mimo moich wcześniejszych złych przygód z inną firmą, zaufałem. Po niecałym roku otrzymałem satysfakcjonującą kwotę! Dokonali coś, czego inni nie potrafili! Oby więcej nie było potrzeby, ale jeżeli się nadarzy na pewno wrócę!

★★★★★
15.09.2019
Urszula, Łosice

Dziękuję za pomoc w walce z PZU, sama uzyskałam rażąco zaniżone świadczenia. Dzięki pomocy kancelarii sprawa trafiła do sądu i uzyskałam należne pieniądze.