BEZPŁATNA ANALIZA TWOJEJ SPRAWY

Infolinia:
602 725 400
E-mail:
zgloszenia@omega-kancelaria.pl

  Zapytaj lub zgłoś wypadek! Uzyskamy dla Ciebie należne odszkodowanie

  Uzupełnij formularz. Nasi specjaliści bezpłatnie skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

  Rodzaj szkody


  Dodaj kosztorys ubezpieczyciela, decyzję ubezpieczyciela, itp
  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Piękna 24/26A, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.
  kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.
  Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.