Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Zielonej Górze

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie powypadkowe należy się ofiarom z polisy OC i wypłacane jest z konta firmy ubezpieczeniowej. Zadośćuczynienie przysługuje każdemu poszkodowanemu z wyjątkiem sprawcy kolizji. Ofiary wypadków nie zdają sobie sprawy, że należy im się wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Firmy ubezpieczeniowe najczęściej obniżają stawki odszkodowań. Nasza Kancelaria Prawna udziela pomocy pokrzywdzonym w uzyskaniu zadowalających wypłat odszkodowań. Oferta naszej Kancelarii obejmuje również odszkodowania za wypadki na roli i błędy w sztuce lekarskiej. Zadośćuczynienie za błąd w sztuce lekarskiej wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową z ubezpieczenia OC placówki medycznej.

Czynności jakich podejmują się eksperci z firm odszkodowawczych to dochodzenie odszkodowań powypadkowych. Zakres usług kancelarii zawiera również odszkodowania za wypadki samochodowe i zaniedbania medyczne. Nie zaszkodzi mieć na uwadze, że za wypadek na drodze przysługuje odszkodowanie z OC sprawcy. Sporej grupie osób będących ofiarami wypadków nasuwa się na myśl pytanie czy dostali odpowiednie zadośćuczynienie z obowiązkowego sprawcy. Coraz częściej na polskiej wsi zdarzają się różnego rodzaju wypadki. W takim przypadku możemy starać się o odszkodowanie. Pomoc w odszkodowaniach za wypadki przy pracach rolnych oraz odszkodowania za błędy pielęgniarskie znajdują się w zakresie usług firm odszkodowawczych.