Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Tychach

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

Praktyka pokazuje, że firmy ubezpieczeniowe starają się zaniżać kwoty odszkodowań. Dzięki pomocy prawników coraz wyższe są komunikacyjne odszkodowania z ubezpieczenia OC. Dochodzenie odszkodowań po wypadkach to czynności jakich podejmują się radcy prawni z firmy odszkodowawczej. Prawnicy uzyskują od poszkodowanych upoważnienie do zastępowania ich przed towarzystwem ubezpieczeniowym i ubieganiu się o zadośćuczynienie. Kancelarie prawno-odszkodowawcze uzyskują dla klientów odszkodowania zwykle bez kwot początkowych. Odszkodowawcze roszczenia profesjonalnie egzekwowane od ubezpieczeniowych towarzystw to domena kancelarii odszkodowawczych. Gdy zostałeś poszkodowany w wypadku, to należy ci się odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych bez jakichkolwiek opłat wstępnych to standard u renomowanych kancelarii prawnych. Oferta kancelarii prawnej to m. in. odszkodowania za wypadki w miejscach publicznych i błędy medyczne.

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowania lub zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez firmy ubezpieczeniowe z obowiązkowego OC lekarzy. Odszkodowanie powypadkowe należy się każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy zdarzenia. Osoby uczestniczące w wypadkach nie zdają sobie sprawy, że należy im się wyższe zadośćuczynienie. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj obniżają kwoty zadośćuczynienia. Nasza Kancelaria oferuje między innymi odszkodowania za wypadki podczas pracy i błędy medyczne. Nasz zespół prawników udziela pomocy poszkodowanym w otrzymaniu odpowiednich sum odszkodowań. Odszkodowanie po wypadku należy się ofiarom z polisy OC i przelewane jest z konta firmy ubezpieczeniowej.