Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Suwałkach

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie powypadkowe należy się poszkodowanemu z ubezpieczenia OC i wypłacane jest z rachunku firmy ubezpieczeniowej. Firmy ubezpieczeniowe zasadniczo obniżają kwoty odszkodowań. Odszkodowanie za wypadek przysługuje każdemu poszkodowanemu z wyjątkiem sprawcy zdarzenia. Poszkodowane osoby w wypadkach nie wiedzą, że mają prawo otrzymać sporo wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Nasz zespół prawników udziela pomocy poszkodowanym w uzyskaniu odpowiednich sum odszkodowań. Zadośćuczynienia lub odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez firmy ubezpieczeniowe z obowiązkowego OC lekarzy. Oferta naszej Kancelarii obejmuje także odszkodowania za wypadki na drodze i błędy w sztuce lekarskiej.

PRZYKŁADOWA SPRAWA:

W dniu 14.10.2013 r. w Białymstoku na ulicy Mickiewicza Pani Sylwia D. została potrącona przez kierującego pojazdem marki Opel Corsa – Pana Waldemara K.. Wskutek powyższego zdarzenia Pani Sylwia D. doznała obrażeń ciała w postaci: złamania nadkłykciowego kości udowej lewej, złamania końca dalszego kości promieniowej lewej oraz rany podudzia lewego. Poszkodowana mając świadomość, iż dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu w/w zdarzenia może być dla niej zbyt uciążliwe postanowiła skorzystać z usług naszej Kancelarii Prawnej. Skutkiem działania prawników było uzyskanie na rzecz Poszkodowanej stosownych świadczeń odszkodowawczych w satysfakcjonującej ją kwocie.