Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Stalowej Woli

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szans23e na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Zadośćuczynienie przysługuje każdemu poszkodowanemu z wyłączeniem sprawcy kolizji. Zespół naszych prawników udziela pomocy pokrzywdzonym w uzyskaniu wysokich kwot odszkodowań. Ubezpieczyciele przeważnie obniżają kwoty odszkodowań. Poszkodowane osoby w wypadkach nie mają pojęcia, że mają prawo otrzymać wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Odszkodowanie za błąd medyczny wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową z obowiązkowego OC szpitala. Oferta naszej Kancelarii obejmuje również odszkodowania za wypadki w pracy i błędy lekarskie. Odszkodowanie komunikacyjne przysługuje poszkodowanym z polisy OC i przelewane jest z rachunku ubezpieczyciela.

Dochodzenie odszkodowawczych spraw bez jakichkolwiek opłat wstępnych to standard u renomowanych kancelarii prawnych. Dzięki wsparciu kancelarii odszkodowawczych coraz wyższe są odszkodowania powypadkowe z obowiązkowego OC. Znacznej grupie ludzi pokrzywdzonych w wypadkach przychodzi do głowy pytanie czy dostali adekwatne zadośćuczynienie od firmy ubezpieczeniowej. Proces, którego podejmują się eksperci z firm odszkodowawczych to dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy. Kancelarie prawno-odszkodowawcze pomagają otrzymać dla klientów odszkodowanie lub zadośćuczynienie najczęściej bez opłat na wstępie. Dzięki szybkiej pomocy radców prawnych pokrzywdzeni otrzymują coraz wyższe odszkodowania za wypadki na drodze oraz odszkodowania za błędy pielęgniarskie. Odszkodowania po wypadkach w rolnictwie należą do bardzo często wypłacanych odszkodowań z OC sprawcy.