Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Rzeszowie

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szans23e na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie lub zadośćuczynienie za zaniedbanie medyczne wypłacane jest przez ubezpieczyciela z ubezpieczenia OC szpitala. Zespół naszych radców prawnych pomaga pokrzywdzonym w uzyskaniu odpowiednich kwot zadośćuczynienia. W ofercie naszej Kancelarii znajdują się przykładowo odszkodowania za wypadki samochodowe i zaniedbania medyczne. Odszkodowanie z ubezpieczenia OC należy się każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy zdarzenia. Poszkodowane osoby w wypadkach nie wiedzą, że przysługuje im znacznie wyższe odszkodowanie. Firmy ubezpieczeniowe z założenia zaniżają stawki odszkodowań. Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej należy się poszkodowanym z obowiązkowego OC i przelewane jest z rachunku firmy ubezpieczeniowej.

Zadośćuczynienia lub odszkodowania za zaniedbania medyczne wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe z ubezpieczeń OC lekarzy. Coraz częstszymi odszkodowaniami wypłacanymi z polisy OC są zadośćuczynienia po wypadkach w pracy. Jak pokazuje praktyka towarzystwa ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają pieniądze należne jako odszkodowanie. Wypłaty zadośćuczynienia przeważnie są zmniejszane przez ubezpieczycieli. Zadośćuczynienia z OC sprawcy obecnie wypłacane przez firmy ubezpieczeniowe są niewysokie. Odszkodowawcze firmy uzyskują dla poszkodowanych zadośćuczynienia najczęściej bez kwot na wstępie. Odszkodowanie powypadkowe przypada w udziale każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy wypadku samochodowego. Bardzo często w gospodarstwach rolnych mają miejsce różnego rodzaju wypadki. Za taką sytuację należy się odszkodowanie.