Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Rybniku

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

Coraz bardziej popularną ofertą usług prawnych jest dochodzenie spraw odszkodowawczych bez jakichkolwiek opłat początkowych. Zadośćuczynienia z polisy OC obecnie wypłacane przez ubezpieczycieli są niewielkie. Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku, to powinieneś uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie. Radcy prawni otrzymują od klientów pełnomocnictwo do występowania za nich przed towarzystwem ubezpieczeniowym i ubieganiu się o zadośćuczynienie. Powypadkowe odszkodowania z ubezpieczenia OC dzięki pomocy kancelarii odszkodowawczych są coraz wyższe. Pomoc w odszkodowaniach za błędy lekarskie oraz odszkodowania za wypadki drogowe znajdują się w ofercie firm odszkodowawczych. Firmy ubezpieczeniowe przeważnie umniejszają kwoty zadośćuczynienia.

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie z polisy OC przysługuje wszystkim poszkodowanym oprócz sprawcy wypadku. Ubezpieczyciele na ogół obniżają stawki zadośćuczynienia. Odszkodowanie za błąd medyczny przysługuje ofiarom z polisy OC i wypłacane jest z konta ubezpieczyciela. Poszkodowane osoby w wypadkach nie wiedzą, że są w stanie otrzymać wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Zadośćuczynienia lub odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe z ubezpieczeń OC placówek medycznych. Zespół naszych radców prawnych udziela pomocy ofiarom wypadków w otrzymaniu zadowalających kwot odszkodowań. Nasza Kancelaria ma w swojej ofercie między innymi odszkodowania za wypadki w miejscu pracy i zaniedbania medyczne.