Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Rudzie Śląskiej

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

Coraz bardziej popularną ofertą usług prawnych jest dochodzenie spraw odszkodowawczych bez jakichkolwiek opłat początkowych. Zadośćuczynienia z polisy OC obecnie wypłacane przez ubezpieczycieli są niewielkie. Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku, to powinieneś uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie. Radcy prawni otrzymują od klientów pełnomocnictwo do występowania za nich przed towarzystwem ubezpieczeniowym i ubieganiu się o zadośćuczynienie. Powypadkowe odszkodowania z ubezpieczenia OC dzięki pomocy kancelarii odszkodowawczych są coraz wyższe. Pomoc w odszkodowaniach za błędy lekarskie oraz odszkodowania za wypadki drogowe znajdują się w ofercie firm odszkodowawczych. Firmy ubezpieczeniowe przeważnie umniejszają kwoty zadośćuczynienia.

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Pomoc Kancelarii

Prawnicy otrzymują od poszkodowanych pełnomocnictwo do zastępowania ich przed firmą ubezpieczeniową w dochodzeniu odszkodowań. Roszczenia z tytułu odszkodowań efektywnie odzyskiwane od firm ubezpieczeniowych to domena kancelarii prawnych. Postępowanie, którego podejmują się eksperci z kancelarii odszkodowawczych to dochodzenie odszkodowań powypadkowych. Biorący udział w wypadkach często nie zdają sobie sprawy, że przysługuje im sporo wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Odszkodowanie lub zadośćuczynienie za błąd lekarski wypłacane jest przez ubezpieczyciela z obowiązkowego OC szpitala. Klientom pokrzywdzonym w wypadkach przychodzi do głowy pytanie czy uzyskali stosowne odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Kwoty zadośćuczynienia z reguły są zaniżane przez ubezpieczycieli. Nie od dziś wiadomo, że za wypadek podczas pracy wypłacone powinno być odszkodowanie z OC sprawcy.