Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Olsztynie

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

są świadomi, że są w stanie dostać dużo wyższe odszkodowanie. Odszkodowanie za wypadek przysługuje ofiarom z obowiązkowego OC i wypłacane jest z konta towarzystwa ubezpieczeniowego. Odszkodowanie powypadkowe przysługuje każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy zdarzenia. Nasz zespół prawników pomaga poszkodowanym w otrzymaniu odpowiednich sum zadośćuczynienia. Firmy ubezpieczeniowe przeważnie obniżają sumy odszkodowań.

Kancelaria prawna ma w swojej ofercie przykładowo odszkodowania za wypadki na drogach i błędy w sztuce lekarskiej. Wielu ludziom będącym uczestnikami wypadków przychodzi do głowy pytanie czy otrzymali adekwatne odszkodowanie z obowiązkowego sprawcy. Prawnicy dostają od klientów upoważnienie do występowania za nich przed sądem z zamiarem otrzymania zadośćuczynienia. Efektywne dochodzenie roszczeń i egzekwowanie od ubezpieczycieli wyższych sum zadośćuczynienia to domena kancelarii odszkodowawczych. Jakże często na budowach dochodzi do różnych wypadków w pracy. W takiej sytuacji możemy starać się o zadośćuczynienie. W teraźniejszych czasach znaczna część firm ubezpieczeniowych przyznaje zdecydowanie zbyt małe odszkodowania z ubezpieczenia OC. Odszkodowanie za błąd medyczny wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową z polisy OC lekarza.