Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Mielcu

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szans23e na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Nasza Kancelaria ma w swojej ofercie między innymi odszkodowania za wypadki w miejscu pracy i błędy medyczne. Uczestnicy wypadków nie wiedzą, że przysługuje im sporo wyższe odszkodowanie. Odszkodowanie komunikacyjne należy się poszkodowanym z obowiązkowego OC i wypłacane jest z rachunku ubezpieczyciela. Ubezpieczyciele zazwyczaj zmniejszają kwoty zadośćuczynienia. Odszkodowanie z polisy OC przysługuje wszystkim poszkodowanym z wyjątkiem sprawcy wypadku. Zespół naszych prawników pomaga ofiarom wypadków w uzyskaniu wysokich wypłat odszkodowań. Zadośćuczynienie za błąd w sztuce lekarskiej wypłacane jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe z polisy OC placówki medycznej.

Odszkodowania za wypadki drogowe są najczęstszymi odszkodowaniami z polisy OC. Pomoc kancelarii w powypadkowych odszkodowania z polisy OC sprawcy, odszkodowania za wypadki przy pracy oraz pomoc w dochodzeniu roszczeń za błędy w sztuce medycznej jest coraz popularniejsza i skuteczniejsza. Jeśli nie jesteś sprawcą incydentu, jakim był wypadek, to należy ci się zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Odszkodowania z ubezpieczenia OC obecnie przyznawane przez towarzystwa ubezpieczeniowe są stanowczo za niskie. Zadośćuczynienia za wypadki przy pracy należą do dość często płaconych odszkodowań z ubezpieczenia OC. Coraz częściej w naszym kraju dochodzi do wypadków na nierównych chodnikach. Tego typu sprawa kwalifikuje się do otrzymania odszkodowania. Dzięki szybkiej pomocy kancelarii odszkodowawczych pokrzywdzeni dostają coraz wyższe odszkodowania za wypadki komunikacyjne i chodnikowe oraz odszkodowania za błędy lekarskie.