Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Krośnie

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szans23e na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie z polisy OC należy się każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy kolizji. W ofercie naszej Kancelarii znajdują się także odszkodowania za wypadki śmiertelne i zaniedbania medyczne. Zespół naszych prawników pomaga ofiarom wypadków w uzyskaniu odpowiednich sum zadośćuczynienia. Ubezpieczyciele na ogół zaniżają wypłaty zadośćuczynienia. Poszkodowane osoby w wypadkach nie wiedzą, że mają prawo dostać wyższe odszkodowanie. Odszkodowanie za błąd medyczny wypłacane jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe z ubezpieczenia OC placówki medycznej. Odszkodowanie powypadkowe należy się ofiarom z ubezpieczenia OC i wypłacane jest z konta ubezpieczyciela.

Pomoc kancelarii w powypadkowych odszkodowania z ubezpieczenia OC, odszkodowania za wypadki samochodowe oraz pomoc w dochodzeniu roszczeń za błędy medyczne jest coraz bardziej popularna i skuteczna. Coraz popularniejszym zakresem usług prawnych jest doradztwo prawne w odszkodowaniach bez wstępnych kwot. Odszkodowania po wypadkach drogowych należą do najczęstszych odszkodowań z polisy OC. Specjaliści prawni uzyskują od poszkodowanych upoważnienie do reprezentowania ich przed firmą ubezpieczeniową w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Dzięki szybkiej pomocy kancelarii prawnych pokrzywdzeni dostają coraz wyższe zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne oraz odszkodowania za błędy lekarskie. Kancelarie prawne pomagają uzyskać dla swoich klientów odszkodowania przeważnie bez żadnych kosztów na wstępie.