Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Końskiem

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowania po wypadkach należą się uczestnikom z polis OC i wypłacane są z kont ubezpieczycieli.wyczaj firmy ubezpieczeniowe zmniejszają wypłaty odszkodowań. Zadośćuczynienie za błąd lekarski wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową z ubezpieczenia OC szpitala. Odszkodowanie za wypadek jest należne wszystkim pokrzywdzonym z wyjątkiem sprawcy wypadku. Osoby ranne w wypadkach nie mają pojęcia, że mają możliwość dostać dużo wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

PRZYKŁADOWA SPRAWA:

W 2011 r. Pan Stanisław podczas wykonywania prac związanych malowaniem elewacji budynku spadł z rusztowania i upadł plecami na zimię. Z pomocą współpracowników poszkodowany udał się do Szpitala. Po wykonaniu badań stwierdzono u Pana Stanisława obrażenia w postaci stłuczenia okolicy lędźwiowo – krzyżowej kręgosłupa oraz złamanie trzonu jednego z kręgów. Pan Stanisław zgłosił się do naszej Kancelarii Prawnej celem uzyskania pomocy w dochodzeniu roszczeń za doznany uszczerbek na zdrowiu. Na rzecz poszkodowanego Kancelaria uzyskała 19 000 zł.