Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Jastrzębiu-Zdroju

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie powypadkowe przysługuje każdemu poszkodowanemu z pominięciem sprawcy kolizji. Zadośćuczynienie za błąd w sztuce lekarskiej wypłacane jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe z ubezpieczenia OC placówki medycznej. Nasz zespół specjalistów pomaga poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odpowiednich kwot odszkodowań. W ofercie Kancelarii Prawnej znajdują się między innymi odszkodowania za wypadki w miejscach publicznych i błędy w sztuce lekarskiej. Firmy ubezpieczeniowe z założenia zmniejszają stawki zadośćuczynienia. Odszkodowania komunikacyjne przysługują poszkodowanym z obowiązkowych OC i przelewane są z kont towarzystw ubezpieczeniowych. Ofiary wypadków nie są świadome, że należy im się znacznie wyższe zadośćuczynienie.

Odszkodowania wypadkowe z ubezpieczenia OC dzięki wsparciu radców prawnych są coraz wyższe. W zakresie działań kancelarii znajdują się m. in. odszkodowania za wypadki chodnikowe i błędy w sztuce lekarskiej. Kancelaria niesie pomoc uczestnikom wypadków w odebraniu wysokich sum odszkodowań. Odszkodowanie za błędy medyczne przysługuje ofierze z obowiązkowego OC i wypłacane jest z konta ubezpieczyciela. Wielokrotnie w zakładach produkcyjnych dochodzi do nieszczęśliwych wypadków podczas pracy. Tego typu zdarzenie kwalifikuje się do uzyskania zadośćuczynienia. Doradztwo prawne w dochodzeniu spraw odszkodowawczych bez wstępnych opłat to coraz bardziej popularna oferta usług prawniczych. Odszkodowania za wypadki drogowe należą do najczęstszych odszkodowań z obowiązkowego OC.