Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Ełku

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowania komunikacyjne należą się ofiarom z ubezpieczeń OC i wypłacane są z kont ubezpieczycieli. Na ogół ubezpieczyciele zmniejszają sumy odszkodowań. Ofiary wypadków nie zdają sobie sprawy, że przysługuje im wyższe zadośćuczynienie. Zadośćuczynienie lub odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej wypłacane jest przez ubezpieczyciela z ubezpieczenia OC placówki medycznej. Odszkodowanie z obowiązkowego OC należy się wszystkim pokrzywdzonym z pominięciem sprawcy kraksy. W ofercie naszej Kancelarii znajdują się między innymi odszkodowania za wypadki na chodniku i błędy lekarskie. Nasz zespół prawników udziela pomocy uczestnikom wypadków w odebraniu wysokich sum odszkodowań.

Zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe z ubezpieczeń OC lekarzy. Klienci kancelarii przekazują prawnikom upoważnienia do reprezentowania ich przed towarzystwem ubezpieczeniowym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Z założenia ubezpieczyciele zaniżają stawki odszkodowań. Uczestniczący w wypadkach nie zawsze są świadomi, że należy im się zdecydowanie wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Pomoc kancelarii w majątkowych odszkodowania z polisy OC, odszkodowania za wypadki w pracy i pomoc w roszczeniach za błędy w sztuce lekarskiej jest coraz popularniejsza i skuteczniejsza. Coraz powszechniejszą dzisiaj ofertą kancelarii odszkodowawczych są odszkodowania. To chyba logiczne, że za wypadek na drodze wypłacone powinno być odszkodowanie z OC sprawcy.