Kancelaria Prawna OMEGA – odszkodowania w Elblągu

Omega Kancelarie Prawne Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw spornych pomiędzy poszkodowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym. Wiodącym celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, również poprzez wykup zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela. 

Pomagamy w każdej sprawie – wystarczy, że są spełnione następujące przesłanki:

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie / Nie dostałeś odszkodowania.
Posiadasz dokumentację wypadku / szkody.
Zdarzenie miało miejsce do 20 lat wstecz.

Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika


Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za szkody majątkowe

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby

 

Przeprowadzamy bezpłatną analizę, Przeprowadzamy bezpłatną analizę,
dzięki której dowiesz się jakie są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.
Zespół najlepszych ekspertów Zespół najlepszych ekspertów
indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Masz więc pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, przy minimum formalności z Twojej strony.
Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy. Wynagrodzenie uzależnione jest tylko od wyniku sprawy.
Ponosząc wszystkie opłaty wstępne dajemy gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej – odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Zadośćuczynienia za błędy medyczne wypłacane są przez firmy ubezpieczeniowe z ubezpieczeń OC lekarzy. W zakresie usług Kancelarii Prawnej znajdują się m. in. odszkodowania za wypadki w miejscu pracy i zaniedbania medyczne. Odszkodowanie komunikacyjne należy się ofierze z polisy OC i przelewane jest z rachunku towarzystwa ubezpieczeniowego. Zazwyczaj ubezpieczyciele zmniejszają wypłaty zadośćuczynienia. Osoby uczestniczące w wypadkach nie wiedzą, że przysługuje im dużo wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Odszkodowanie z obowiązkowego OC należy się każdemu poszkodowanemu z pominięciem sprawcy kraksy. Radcy prawni naszej Kancelarii służą pomocą uczestnikom wypadków w osiągnięciu odpowiednich kwot odszkodowań.

Coraz częściej w firmach występują różnego rodzaju wypadki w miejscu pracy. Za taką sytuację należy się odszkodowanie. Odszkodowanie po wypadku należy się poszkodowanemu z ubezpieczenia OC i przelewane jest z rachunku firmy ubezpieczeniowej. Specjaliści kancelarii pomagają ofiarom wypadków w osiągnięciu odpowiednio wysokich wypłat odszkodowań. Skuteczne dochodzenie odszkodowań i uzyskiwanie od ubezpieczeniowych firm wyższych kwot zadośćuczynienia należą do oferty kancelarii odszkodowawczych. Podjęcie działań prawnych zmierzających do wyegzekwowania znacząco wyższych kwot odszkodowania od firm ubezpieczeniowych to cel kancelarii odszkodowawczej. Jeżeli jesteś uczestnikiem wypadku samochodowego, to należy ci się zadośćuczynienie i odszkodowanie. Pomoc specjalistów z zakresu prawa w dochodzeniu spraw odszkodowawczych bez jakichkolwiek opłat początkowych to standard u renomowanych kancelarii odszkodowawczych.