Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania Warszawa

ODSZKODOWANIA W WARSZAWIE

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej - odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie powypadkowe należy się poszkodowanemu z ubezpieczenia OC i wypłacane jest z konta ubezpieczyciela. Odszkodowanie z obowiązkowego OC należy się każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy wypadku. Ubezpieczyciele najczęściej umniejszają sumy zadośćuczynienia. Zespół naszych prawników pomaga poszkodowanym w uzyskaniu odpowiednio wysokich wypłat odszkodowań. Ofiary wypadków nie mają świadomości, że mają prawo otrzymać dużo wyższe zadośćuczynienie. Zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe z obowiązkowego OC placówek medycznych. Nasza Kancelaria ma w swojej ofercie również odszkodowania za wypadki w rolnictwie i błędy w sztuce lekarskiej.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

PRZYKŁADOWA SPRAWA: Warszawianin, Pan Jarosław T. jechał z siostrą samochodem. W tył ich auta uderzył samochód marki Seat Leon, którego kierowca nie zachował należytej odległości. W wyniku uderzenia pojazd Pana Jarosława T. został popchnięty do przodu, gdyż sprawca nie zdążył wytrącić szybkości. Siła uderzenia była na tyle duża, że Pan Jarosław T. wielokrotnie szarpnął głową do przodu i tyłu uderzając przy tym w zagłówek. Poszkodowany doznał urazu skrętnego kręgosłupa, nosił kołnierz ortopedyczny oraz dokuczały mu silne dolegliwości bólowe głowy. Pan Jarosław po zgłoszeniu się do Kancelarii uzyskał zadośćuczynienie w wysokości 3 000 zł oraz zwrot kosztów leczenia. Dodatkowo jego siostra jako współuczestnik zdarzenia oraz również poszkodowana za doznane urazy w postaci otarć, skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stłuczenia lewej dłoni uzyskała odszkodowanie w wysokosci 3500 zł.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Dzisiaj większość firm ubezpieczeniowych wypłaca zdecydowanie zbyt małe odszkodowania z OC sprawcy. Do najczęstszych odszkodowań z obowiązkowego OC należą zadośćuczynienia po wypadkach samochodowych. Pomoc kancelarii w komunikacyjnych odszkodowania z ubezpieczenia OC, odszkodowania za wypadki w pracy i pomoc w roszczeniach za błędy w sztuce lekarskiej jest coraz bardziej powszechna i skuteczna. Poszkodowani dają specjalistom prawnym upoważnienia do zastępowania ich przed ubezpieczycielem w celu uzyskania zadośćuczynienia. Coraz popularniejszym zakresem usług prawniczych jest dochodzenie roszczeń bez początkowych kwot. Bardzo często w naszym kraju dochodzi do wypadków na nierównych chodnikach. W takiej sytuacji możemy starać się o zadośćuczynienie. Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy medyczne wypłacane są w coraz wyższych sumach przez ubezpieczycieli.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem