Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania Tarnów

ODSZKODOWANIA W TARNOWIE

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej - odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Nasi prawnicy pomagają poszkodowanym w otrzymaniu odpowiednio wysokich wypłat zadośćuczynienia. Ubezpieczyciele zasadniczo zaniżają sumy zadośćuczynienia. Ofiary wypadków nie zdają sobie sprawy, że mają możność otrzymać wyższe zadośćuczynienie. Zadośćuczynienia lub odszkodowania za błędy lekarskie wypłacane są przez firmy ubezpieczeniowe z polis OC placówek medycznych. Zadośćuczynienie należy się każdemu poszkodowanemu z wyłączeniem sprawcy wypadku. Odszkodowanie za błędy medyczne przysługuje poszkodowanemu z obowiązkowego OC i przelewane jest z rachunku towarzystwa ubezpieczeniowego. Oferta naszej Kancelarii obejmuje między innymi odszkodowania za wypadki podczas prac rolnych i zaniedbania medyczne.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

PRZYKŁADOWA SPRAWA: Mieszkanka Tarnowa, Poszkodowana Magdalena P. w dniu 28.12.2013 r. jako pasażerka samochodu osobowego uczestniczyła w wypadku drogowym, w którym doznała poważnych urazów tj. skręcenia oraz naderwania odcinka szyjnego kręgosłupa, złamania ręki lewej, rozciecia skóry twarzy z lewej strony, urazu klatki piersiowej ze złamaniem żeber po stronie lewej. Urazy te spowodowały trwały uszczerbek na zdrowiu na poziomie 32%. Poszkodowana mając na względzie stan swojego zdrowia udała się do naszej Kancelarii Prawnej w celu uzyskania pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Sprawa została zgłoszona do TU. Dzięki pomocy wyspecjalizowanego pełnomocnika, poszkodowanej przyznano kwotę 30 000 zł tytułem zadośćuczynienia oraz 1 824 zł zwrotu kosztów leczenia.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Nasze prawo stanowi, że za wypadek na chodniku należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Starania zmierzające do wyegzekwowania znacząco wyższych wypłat zadośćuczynienia od firm ubezpieczeniowych to zadanie kancelarii prawnej. Kancelaria prawna ma w zakresie działań m. in. odszkodowania za wypadki podczas pracy i błędy lekarskie. Towarzystwa ubezpieczeniowe najczęściej umniejszają stawki zadośćuczynienia. Odszkodowania komunikacyjne należą się ofiarom z obowiązkowych OC i wypłacane są z rachunków towarzystw ubezpieczeniowych. Znacznej grupie ludzi pokrzywdzonych w wypadkach przychodzi do głowy pytanie czy otrzymali odpowiednie zadośćuczynienie od towarzystwa ubezpieczeniowego. Medyczne odszkodowania należą do trudnych spraw odszkodowawczych.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem