Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania Kraków

ODSZKODOWANIA W KRAKOWIE

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej - odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Oferta naszej Kancelarii obejmuje również odszkodowania za wypadki komunikacyjne i zaniedbania medyczne. Ubezpieczyciele z reguły umniejszają kwoty zadośćuczynienia. Ofiary wypadków nie zdają sobie sprawy, że przysługuje im wyższe odszkodowanie. Zadośćuczynienie przysługuje wszystkim poszkodowanym oprócz sprawcy kolizji. Odszkodowanie komunikacyjne należy się ofiarom z obowiązkowego OC i przelewane jest z konta towarzystwa ubezpieczeniowego. Odszkodowanie lub zadośćuczynienie za błąd lekarski wypłacane jest przez ubezpieczyciela z polisy OC szpitala. Radcy prawni naszej Kancelarii pomagają poszkodowanym w uzyskaniu odpowiednich wypłat odszkodowań.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

PRZYKŁADOWA SPRAWA: Pani Joanna podczas spaceru z psem na jednym z krakowskich osiedli potknęła się na nierównym chodniku i upadła. Świadek zdarzenia widząć upadek pomógł jej wstać. Panią Joannę bardzo bolał bark oraz ręka. W szpitalu po wykonaniu badania RTG stwierdzono wieloodłamowe złamanie obojczyka prawego. Sprawa była wcześniej prowadzona przez pełnomocnika, lecz nie udało się uzyskać odszkodowania, gdyż Ubezpieczyciel stwierdzał, że był to nieszczęśliwy wypadek. Po przejęciu sprawy przez naszą, wyspoecjalizowaną w tego typu sprawach Kancelarię, uzyskano 9 000 zł tytułem zadośćuczynienia oraz pełny zwrot wszelkich kosztów leczenia.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Znacznej grupie ludzi będących ofiarami wypadków przychodzi do głowy pytanie czy otrzymali adekwatne zadośćuczynienie z obowiązkowego sprawcy. Ostatnio często w polskich miastach i miasteczkach występują wypadki na mokrych chodnikach. Za taki wypadek powinno się otrzymać zadośćuczynienie. Specjaliści służą pomocą poszkodowanym w wypadkach w odebraniu odpowiednio wysokich sum zadośćuczynienia. Z reguły firmy ubezpieczeniowe zmniejszają sumy odszkodowań. Gdy zostałeś poszkodowany w nieszczęśliwym zdarzeniu, to przysługuje ci odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Pomoc kancelarii w komunikacyjnych odszkodowania z ubezpieczenia OC, odszkodowania za wypadki w pracy i pomoc w roszczeniach za błędy w sztuce medycznej jest coraz bardziej popularna i skuteczna.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem