Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania z OC sprawcy

ODSZKODOWANIA Z OC SPRAWCY

Dochodzenie roszczeń bez opłat wstępnych

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom możliwie najwyższego poziomu obsługi i satysfakcji z wykonywanej przez naszych prawników pracy. Nieustannie dbamy o rozwój, czego dowodem są jedne z najwyższych wypłacanych odszkodowań w Polsce. Każdy Klient ma indywidualnie przydzielonego prawnika do obsługi jego sprawy, który czuwa nad zgłoszeniem i udokumentowaniem szkody, a następnie nad prawidłową jej likwidacją – o każdym etapie Klient jest informowany poprzez wiadomość SMS, wiadomość mailową, bądź kontakt telefoniczny. Ewentualną decyzję o zawarciu ugody z Ubezpieczycielem, bądź skierowaniu roszczeń na drogę postępowania sądowego podejmujemy wyłącznie za pisemną zgodą Klienta. Każdą ofertę Ubezpieczyciela konsultujemy z Klientem, gdyż każdy z Państwa jest dla nas ważny, a uczciwość jest naszą dewizą.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

Prosimy zapoznać się z referencjami naszych klientów. Wielu z nich w przypadku wystąpienia nowego zdarzenia zwraca się do nas z prośbą o pomoc – jest nam zawsze z tego powodu niezmiernie miło.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Tak się składa, że towarzystwa ubezpieczeniowe utrudniają otrzymanie odszkodowania. Prawnicy uzyskują od klientów upoważnienie do reprezentowania ich przed firmą ubezpieczeniową w dochodzeniu odszkodowań. Coraz częściej w naszym kraju zdarzają się wypadki na dziurawych chodnikach. Odszkodowawcze kancelarie otrzymują dla swoich klientów odszkodowania przeważnie bez żadnych kosztów wstępnych. To chyba normalne, że za wypadek na chodniku wypłacone powinno być odszkodowanie z polisy OC. Gdy brałeś udział jako uczestnik w nieszczęśliwym zdarzeniu, to należy ci się zadośćuczynienie i odszkodowanie.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem