Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania po wypadkach

ODSZKODOWANIA PO WYPADKACH

Dochodzenie roszczeń bez opłat wstępnych

Właśnie przechodziłeś przez ulicę w miejscu dozwolonym, na zielonym świetle, gdy zostałeś potrącony przez samochód lub motocykl? Czy wiesz, że należy Ci się z tego tytułu odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku? Niezależnie od tego czy sprawca wypadku jest znany czy nie został ustalony przez policję masz prawo do odszkodowania. Możemy pomóc Ci w dochodzeniu należych świadczeń od Ubezpieczyciela sprawcy lub od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG), w przypadku nieznanego sprawcy. Ze względu na dotkliwy charakter obrażeń, jaki doznają piesi, którzy zostali potrąceni przez pojazdy mechaniczne, staramy się uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za ból i cierpienie naszych Klientów.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

Nawet jeżeli wypadek został spowodowany wtargnięciem pieszego na jezdnię, potrąceniem na czerwonym świetle lub w miejscu niedozwolonym, czy też wtargnięciem pod wpływem alkoholu – odszkodowanie może nie zostać przyznane lub zostanie pomniejszone o przyczynienie się do powstania szkody – sprawdzimy czy Ubezpieczyciel dobrze je naliczył. My nie boimy się skomplikowanych spraw i w porównaniu do konkurencji nie pobieramy opłat wstępnych.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Kancelarie odszkodowawcze otrzymują dla klientów zadośćuczynienia najczęściej bez kwot początkowych. Wiadomo nie od dziś, że ubezpieczyciele niechętnie wypłacają kwoty odszkodowań. Adwokaci uzyskują od klientów pełnomocnictwo do zastępowania ich przed towarzystwem ubezpieczeniowym i ubieganiu się o zadośćuczynienie. Gdy brałeś udział jako kierowca w przykrym zdarzeniu, to powinieneś uzyskać zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Bardzo często w naszym kraju dochodzi do wypadków na nierównych chodnikach. Nasze prawo stanowi, że za wypadek drogowy należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem