Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania majątkowe

ODSZKODOWANIA MAJĄTKOWE

Dochodzenie roszczeń bez opłat wstępnych

Ubezpieczyciel wydał decyzję w sprawie likwidacji Twojej szkody majątkowej? Uważasz, że jest ostateczna? Nieprawda. Możesz się od niej odwołać w terminie 3 lat. Zgłoś się do nas! Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, a następnie powiemy na jakie pieniądze możesz liczyć. Dzięki nam w końcu uzyskać należne Ci świadczenie. Prześlij do nas korespondencję prowadzoną z Ubezpieczycielem, jeśli posiadasz również kopię przekazanych mu dokumentów oraz ostatnią decyzję wydaną w Twojej sprawie. Ubezpieczyciel wypłacił Ci tylko 3 tys. zł za naprawę nowego auta, jednak Ty zapłaciłeś ponad 7 tys. zł? Odowłamy się od tej niekorzystnej dla Ciebie decyzji! Przekaż nam rachunki za naprawę samochodu. Bogate doświadczenie i wiedza naszych prawników już nie raz przyczyniła się do zwiększenia wypłacone odszkodowania w szkodach majątkowcych.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

Ubezpieczyciel stwierdził, iż odpowiednie odszkodowanie za Twoje zalanie mieszkanie wynosi 1,500 zł zgodnie z jego kosztorysem? Pokażemy Ci, iż możesz uzyskać znacznie więcej, zwłaszcza, że samo osuszenie mieszkania również nie należy do niskich kosztów, a warto zadbać by w miejscu zalania nie pojawił się grzyb, ani pleśń. Korzystając z pełnomocnika zwiększasz swoją szansę na wygraną! Zadzwoń już dziś!

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Jakże często w Polsce trafiają się wypadki w ruchu drogowym pojazdów. Nie od dziś wiadomo, że za wypadek drogowy wypłacone powinno być odszkodowanie z ubezpieczenia OC. Odszkodowawcze kancelarie pomagają otrzymać dla poszkodowanych odszkodowania przeważnie bez opłat na wstępie. Jeśli zostałeś poszkodowany w incydencie, to należy ci się zadośćuczynienie i odszkodowanie. Klienci kancelarii udzielają radcom prawnym upoważnienia do występowania za nich przed towarzystwem ubezpieczeniowym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Z doświadczenia wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają pieniądze należne jako odszkodowanie.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem