Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - pomoc w odszkodowaniach

ODSZKODOWANIA

Dochodzenie roszczeń bez opłat wstępnych

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku to postępowanie, którego nadrzędnym celem jest wyegzekwowanie dla poszkodowanego w wypadku rekompensaty w formie odszkodowania lub zadośćuczynienia z tytułu poniesionych strat materialnych i niematerialnych lub uszczerbku na zdrowiu. Uzyskanie osobiście satysfakcjonującego odszkodowania nie należy do łatwych zadań. Procedury związane z odszkodowaniami są na tyle skomplikowane i złożone, że poradzenie sobie samemu w tych kwestiach jest dość trudne. Aby uzyskać wyższe odszkodowanie za szkody majątkowe, śmierć lub uszczerbek na zdrowiu konieczna jest pomoc specjalizującego się w tej dziedzinie prawa radcy prawnego. Doświadczenie w sprawach o dochodzenie odszkodowań odgrywa dużą rolę i przekłada się na skuteczność. Kancelaria prawna ubiegająca się o rekompensatę dla klienta działa na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Na jego podstawie prawnik wykonuje za klienta wszelkie niezbędne czynności związane z przyznaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

Zapewne często wielu osobom nasuwa się pytanie w przypadku zaistnienia szkody czy wszystkie firmy ubezpieczeniowe trzymają się procedur podczas likwidacji szkód? Jak pokazuje życie w tej kwestii bywa różnie. Szczegółnie, gdy dotyczy to szkód lub uszczerbku na zdrowiu w dość poważnym zakresie. Część towarzystw ubezpieczycieli po prostu obniża sumy odszkodowań jakie należą się poszkodowanemu. Kancelaria Prawna Omega pomaga w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych na drodze polubownej i egzekwuje wyższe kwoty odszkodowań dla swoich klientów. Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w tego typu sprawie - przyjdź do nas. Nie pobieramy żadnych kosztów wstępnych w sprawach o odszkodowania. Przygotujemy niezobowiązująco darmową analizę zasadności roszczenia odszkodowawczego. Za sprawą wieloletniego doświadczenia naszych prawników twoje roszczenie odszkodowawcze będzie przeprowadzone sprawnie, skutecznie i szybko.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

PRZYKŁADOWA SPRAWA: W dniu 10.02.2014 r. Pani Zofia N. idąc chodnikiem przy ul. Wiejskiej w Warszawie poślizgnęła się na bardzo oblodzonym chodniku, wskutek czego upadła doznając obrażeń ciała w postaci: stłuczenia kręgosłupa oraz złamania VII i VIII żebra z prawej strony. wypadek Pani Zofii N. nastąpił w wyniku niedołożenia należytej staranności przez Zarządcę terenu do usuwania skutków zimy. Poszkodowana zgłosiła szkodę do Zarządcy, ale niestety nie otrzymała żadnej odpowiedzi. W związku z powyższym Pani Gabriela N. postanowiła powierzyć dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu przedmiotowego zdarzenia naszej Kancelarii Prawnej. Działania specjalistów ds odszkodowań przyczyniły się do przyjęcia odpowiedzialności przez Zarządcę oraz wypłaty należnego Poszkodowanej świadczenia odszkodowawczego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem