Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania Zamość

ODSZKODOWANIA W ZAMOŚCIU

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej - odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Odszkodowanie powypadkowe przysługuje wszystkim poszkodowanym z wyjątkiem sprawcy zdarzenia. Odszkodowanie za błędy medyczne przysługuje poszkodowanym z obowiązkowego OC i wypłacane jest z konta ubezpieczyciela. Ubezpieczyciele najczęściej zaniżają stawki zadośćuczynienia. Oferta naszej Kancelarii obejmuje także odszkodowania za wypadki podczas prac rolnych i błędy medyczne. Poszkodowani w wypadkach nie wiedzą, że mają prawo dostać wyższe odszkodowanie. Zespół naszych radców prawnych udziela pomocy pokrzywdzonym w uzyskaniu odpowiednio wysokich sum zadośćuczynienia. Zadośćuczynienie za zaniedbanie medyczne wypłacane jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe z polisy OC placówki medycznej.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

PRZYKŁADOWA SPRAWA: Roszczący Pan Robert G. na skutek wypadku komunikacyjnego z dnia 04.12.2011 r. stracił siostrę. W dniu 01.03.2013 r. zwrócił się do naszej Kancelarii Prawnej o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za śmierć osoby najbliższej. Kancelaria zgłosiła roszczenie do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku tj. UNIQA TU S.A. Początkowo TU odmówiło wypłaty należnego świadczenia powołując się na znikomość ujemnych następstw takich jak m.in. brak bliskiego pokrewieństwa, nie utrzymywanie stałych stosunków rodzinnych, brak bliskiej więzi ze zmarłym itp. Kancelaria złożyła odwołanie od decyzji, które skutkowało wypłatą należnego na rzecz roszczącej zadośćuczynienia.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Ofiary wypadków często nie mają pojęcia, że należy im się znacznie wyższe zadośćuczynienie. Jeżeli uczestniczyłeś jako pasażer w nieszczęśliwym zdarzeniu, to powinieneś otrzymać odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Pomoc w odszkodowaniach za wypadki samochodowe i przy pracy oraz odszkodowania za błędy w sztuce medycznej znajdują się w zakresie usług firm odszkodowawczych. Skuteczne dochodzenie odszkodowań i uzyskiwanie od ubezpieczycieli wysokich kwot zadośćuczynienia należą do oferty kancelarii odszkodowawczych. Majątkowe i osobowe odszkodowania z tytułu OC dzięki wsparciu radców prawnych są coraz wyższe. Za wypadki w miejscach publicznych oraz błędy lekarzy należy się odszkodowanie z z ubezpieczenia OC od firmy ubezpieczeniowej. Tak się składa, że ubezpieczyciele niechętnie wypłacają kwoty odszkodowań. Zadośćuczynienie jest należne wszystkim pokrzywdzonym z pominięciem sprawcy wypadku.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem