Kancelaria OMEGA
Bezpłatna analiza zasadności odszkodowania

Kancelaria Prawna OMEGA - odszkodowania Siedlce

ODSZKODOWANIA W SIEDLCACH

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy, błędy medyczne

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i błędy w sztuce lekarskiej - odszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Radcy prawni naszej Kancelarii udzielają pomocy ofiarom wypadków w otrzymaniu odpowiednio wysokich wypłat odszkodowań. Zadośćuczynienie należy się każdemu poszkodowanemu oprócz sprawcy kolizji. Firmy ubezpieczeniowe z reguły umniejszają stawki zadośćuczynienia. Zadośćuczynienia za błędy lekarskie wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe z polis OC placówek medycznych. Oferta naszej Kancelarii obejmuje przykładowo odszkodowania za wypadki na roli i zaniedbania medyczne. Biorący udział w wypadkach nie mają pojęcia, że przysługuje im wyższe zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej przysługuje ofiarom z ubezpieczenia OC i wypłacane jest z rachunku ubezpieczyciela.

Wypadki na chodniku, szkody osobowe, obrażenia ciała

Odszkodowania

Darmowy kontakt z prawnikiem:

662 224 719

PRZYKŁADOWA SPRAWA: Dnia 18.04.2011 r. w wiosce niedaleko Siedlec doszło do wypadku w rolnictwie. Pani Dorota R. pomagając przy pracach gospodarskich mężowi Szymonowi R. - właścicielowi gospodarstwa rolnego uległa wypadkowi. Do przedmiotowego zdarzenia doszło wskutek poślizgnięcia się przy wchodzeniu na drabinę w wyniku czego starciła on równowagę i spadł na twarde podłoże. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe. U Poszkodowanej stwierdzono złamanie kości ramieniowej z przemieszczeniem. Pani Dorota R. po pomoc w uzyskaniu odszkodowania udała się do naszej Kancelarii Prawnej. Dzięki działaniom podjętym przez Kancelarię Prawną otrzymała należne odszkodowanie z polisy obowiązkowego ubezpieczenia rolniczego OC.

Szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, wypadki śmiertelne


Wstępna i bezpłatna analiza zasadności odszkodowania
przeprowadzana przez naszego prawnika

Zgłoś sprawę

Pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych!

Wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, wypadki chodnikowe

pomoc w odszkodowaniach

Zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej wypłacane są przez ubezpieczycieli z ubezpieczeń OC lekarzy. Coraz powszechniejszą teraz usługą kancelarii prawnych jest dochodzenie po wypadkach. Dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy to działania jakich podejmują się radcy prawni z kancelarii prawnej. Coraz częstszymi odszkodowaniami płaconymi z obowiązkowego OC są zadośćuczynienia za wypadki w rolnictwie. Prawnicy służą pomocą poszkodowanym w wypadkach w odebraniu wysokich kwot zadośćuczynienia. Dzięki skutecznej pomocy radców prawnych pokrzywdzeni dostają coraz wyższe zadośćuczynienia za wypadki w rolnictwie oraz odszkodowania za błędy lekarskie. Odszkodowawcze kancelarie uzyskują dla swoich klientów zadośćuczynienia zwykle bez kwot na wstępie.

Dochodzenie odszkodowań bez wstępnych opłat!

POMOC

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Kontakt z prawnikiem

Przytrafił Ci się błąd w sztuce lekarskiej? Możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC placówki medycznej.

Kontakt z prawnikiem

Miałeś wypadek komunikacyjny, w pracy, na chodniku lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Kontakt z prawnikiem